Škola Svítání

Dukla, vozovna 06:50 
Dukla, náměstí 06:52 
Kpt. Nálepky 06:53 
Zborovské náměstí 06:54 
Výzkumný ústav 06:57 
K nemocnici 06:59 
Na Drážce 07:01 
Dubina, sever 07:03 
Dubina, centrum 07:04 
Sakařova 07:08 
Náměstí Republiky 07:11 
Palackého 07:14 
Autobusové nádraží 07:16 
Hlavní nádraží 07:18 
Polabiny, Kpt.Bartoše 07:21 
Polabiny, Okrajová 07:23 
Karla Šípka 07:24 
Polabiny, Kosmonautů 07:25 
Polabiny, hotel 07:27 
Stavařov 07:28 
Náměstí Republiky 07:31 
Krajský úřad 07:32 
Kyjevská 07:35 
Nemošice, škola 07:38 
Nemošice, škola 07:41