Účelový spoj - jede jen ve dnech vyučování

Škola Svítání

Nemošice, škola 15:10 
Kyjevská 15:13 
Krajský úřad 15:15 
Náměstí Republiky 15:17 
Polabiny, hotel 15:21 
Polabiny, Kosmonautů 15:22 
Polabiny, TÚ 15:26 
Polabiny, Sluneční 15:27 
Polabiny, Kpt.Bartoše 15:28 
Hlavní nádraží 15:32 
Autobusové nádraží 15:34 
Palackého 15:35 
Náměstí Republiky 15:39 
Dubina, centrum 15:46 
Dubina, sever 15:48 
Na Drážce 15:49 
K nemocnici 15:51 
Výzkumný ústav 15:53 
Zborovské náměstí 15:56 
Kpt. Nálepky 15:57 
Dukla, náměstí 15:58 
Dukla, vozovna 16:00