Logo Dopravní podnik města Pardubic a.s.

EN CZ

Staň se řidičem MHD!

Přejít na navigaci

Fulltextové vyhledávání v obsahu článků a stránek magazínu

Kariéra

Řidič, řidička MHD – autobus, trolejbus

Dopravní podnik města Pardubic a.s. je významnou a strategickou společností v oblasti městské hromadné dopravy. Naším cílem je neustálé zlepšování služeb a zvyšování obslužnosti jak ve městě, tak i do příměstských oblastí. Proto do svých řad hledáme další

Řidiče autobusů a trolejbusů MHD

Popis činnosti

  • Řízení motorových a drážních vozidel určených po přepravu osob
  • Prodej jízdenek ve vozidle
  • Činnost související s přípravou a výkonem služby řidiče

Požadujeme :

  • trestní bezúhonnost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • zkušenost aktivního řidiče v městském provozu

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 15 000,– Kč pro držitele řidičského oprávnění skupiny D a průkazu profesní způsobilosti řidiče
  • ZDARMA možnost získání řidičského oprávnění skupiny D a průkazu profesní způsobilosti řidiče pro držitele řidičského oprávnění alespoň skupiny B
  • stabilní zázemí společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • jízdní výhody i pro rodinné příslušníky
  • kvalitní ošacení
  • příspěvek na stravování, penzijní spoření a dětskou rekreaci

Informace o pozici

  • Místo pracoviště – Pardubice
  • Typ pracovního vztahu – práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu – pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru – na dobu určitou 1 rok, dále na dobu neurčitou

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a nabídka vás oslovila, dostavte se osobně na personální oddělení DPMP a.s. Teplého 2141, Pardubice

Leták s informacemi ke stažení (0.03 MB)

Vyhlašujeme výběrové řízení na pracovní pozici:
Referent ekonomické analýzy

Náplň práce:

  • Vyhotovování ekonomických rozborů hospodaření účetní jednotky, finančních reportů a nákladových kalkulací. Zpracování podkladů pro sestavování výkazů statistických hlášení za účetní jednotku.
  • Zajištění agendy pokladníka hlavní pokladny, účtování pokladních operací.
  • Zpracování podkladů k inventurám.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou
  • znalost účtování pokladních operací a  znalost problematiky DPH
  • praxi minimálně 1 rok na pozici účetní nebo pokladní
  • pokročilou znalost MS Excel
  • příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • základní znalost MS Word, Outlook, AJ pasivně

Nabízíme:

  • práci na plný pracovní úvazek ve stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Požadované podklady:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti
  • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“

Pokud Vás nabídka oslovila, doručte požadované podklady osobně na oddělení personálního managementu DPMP a.s., Teplého 2141, 532 20 Pardubice nebo elektronicky  na  emailovou  adresu  ivetas@dpmp.cz,  a to nejpozději do  31. 5. 2017.

Leták s informacemi (0.03 MB)

FYZIOTERAPEUT

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie (vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského typu)
  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou
  • pracovitost, schopnost týmové práce
  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • profesní seberelizaci i pro absolventy
  • práci v dobrém kolektivu
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvek na stravování

NÁSTUP MOŽNÝ OD ZÁŘÍ 2017
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu:
rehabilitace@dpmp.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Leták s informacemi (0.04 MB)

Personální oddělení

tel. 466 899 101
e-mail:  zdenkak@dpmp.cz

Sdílej na: Facebook icon Facebook

Novinky a aktuality

Omezení u nádraží - 20.5. a 21.5.2017

16. 05. 2017

Z důvodu stavebních prací na křižovatce u Hlavního nádraží nebude možné v sobotu 20.5. od 00:00 do 6:00 hod. a v neděli 21.5.2017 od 00:00 do 14:00 hod. odbočení z Palackého třídy na ulici Kpt. Bartoše ani z ulice Kpt. Bartoše na Palackého třídu.

Opatření v provozu MHD najdete zde.

Zobrazit celou novinku

Den otevřených dveří 2017

03. 05. 2017

Zveme Vás na tradiční Den otevřených dveří, který se bude konat u  příležitosti 65. výročí trolejbusové dopravy v Pardubicích v sobotu 13. května 2017 od 9.00 do 15.00 v areálu DPMP a.s. na Dukle.
Kliknutím na náhled otevřete plakát ke Dni otevřených dveří v plném rozlišení.
Jízdní řády a plánky tras mimořádných spojů najdete zde (aktualizováno 8.5.2017)

Nabídka obecných stránek webu

Kontextová navigace

Úvodní strana Kariéra

Nahoru

Informace o autorech stránek, standardech a použitých technologiích