Logo Dopravní podnik města Pardubic a.s.

EN CZ

Přejít na navigaci

Fulltextové vyhledávání v obsahu článků a stránek magazínu

Kontaktní osoby

Spojovatelka 466 899 111 (linka funkční 0-24 hodin) 

jméno a příjmení funkcestřediskolinka 466 899 …telefone-mail
Roman Andrusiv
mistr denního ošetření
DO 253
Autoškola ŠZ 275 autoskola@dpmp.cz
Blanka Bajerová
samostatný referent ekonomické analýzy
SP 105 blankab@dpmp.cz
Jan Boháč Bc.
referent zákaznického centra
ÚTO 160 733623687 janb@dpmp.cz
Jana Breberová
administrativní pracovník MTZ a skladu
MTZ 239 janab@dpmp.cz
Veronika Brůhová
sam.ref.rozpisu služeb řidičů MHD
HD 227 veronikab@dpmp.cz
Bc. Petra Brunová
referentka správy pohledávek a veřejných zakázek
SP 293 petrab@dpmp.cz
Ladislav Cihlo Ing.
referent tvorby jízdních řádů MHD
HD 270 ladislavc@dpmp.cz
Šárka Dědicová
provozní účetní
SP 224 sarkad@dpmp.cz
Michal Demčák
dispečer provozu MHD
HD 237 dispecink@dpmp.cz
Dispečink HD 237
dispecink@dpmp.cz
Radka Dvořáková Ing.
ved. ŠZ, AŠ a ZD
ZD 275 466899225 radkad@dpmp.cz
Fax - ústředna
466899110
Luděk Franc Ing.
ekonomicko-obchodní náměstek
SP 258 ludekf@dpmp.cz
Martin Frančík
mistr údržby JA a PA
ÚTO 260 739344480 martinf@dpmp.cz
Jana Gabrielová
obsluha telefonní ústředny
SP 211 janag@dpmp.cz
Grafické oddělení GO 255
Monika Hanušová
ref.rozpisů služeb a jízdních řádů
HD 229 monikah@dpmp.cz
Jaroslav Havel Ing.
provozně-technický náměstek
SP 115 jaroslavh@dpmp.cz
Radek Holub
správce sítě
IT 112 466330298 radekh@dpmp.cz
Helena Houfková
vedoucí oddělení finančního a manažerského účetnictví
SP 218 helenah@dpmp
Jiřina Chvojková
referent mezd a personalistiky
SP 215 jirinach@dpmp.cz
Kateřina Iovlevová
ved.rehabilitačního zařízení
RZ 273 katerinai@dpmp.cz
Lenka Janáčková
sam. ref. plánování údržby vozidel
268 lenkaj@dpmp.cz
Ing. Marcela Jirásková
vedoucí zákaznického centra
ÚTO 170 466899170 marcelaj@dpmp.cz
Iva Jiroutová
sam.ref.ekonomiky údržby vozidel
289 ivaj@dpmp.cz
Lukáš Kánský
mistr - grafické oddělení
GO 255 lukask@dpmp.cz
Jana Knížková
zaměstnanec skladu
MTZ 265 janak@dpmp.cz
Jiří Kovačík
technik údržby vozidel
246 jirik@dpmp.cz
Jaroslav Kramařík
analytik informačních systémů
ÚTO jaroslavk@dpmp.cz
Věra Kučerová 
zaměstnanec prodeje jízdenek
ÚTO 164 verak@dpmp.cz
Zdenka Kučerová
personalista
SP 101 zdenkak@dpmp.cz
Milan Kudrna
mistr provozu údržby autobusů
245 milank@dpmp.cz
Provoz lakovny PL 267
Petr Lank
Mechanik technologie odbavovacího systému
DO 210 petrl@dpmp.cz
Pavel Levinský Ing.
samostatný referent financování
SP 223 pavell@dpmp.cz
Jitka Malinská
vedoucí marketingu
tisková mluvčí společnosti
MO 299 jitkam@dpmp.cz
Jana Nováková
všeobecná účetní
SP 238  janan@dpmp.cz
Petr Mates
dispečer provozu MHD
HD 237 dispecink@dpmp.cz
Měnírna Drážka 184
Měnírna Polabiny
dispečink elektro
185
Měnírna Semtín. 182
Měnírna Sv.Jan 183
Měnírna vozovna 187
Eduard Michek
mistr střediska ÚM
ÚM 286 eduardm@dpmp.cz
Luboš Moravec
dispečer provozu MHD
HD 237 dispecink@dpmp.cz
Pavel Mroček
mistr provozu údržby trolejbusů
244 pavelm@dpmp.cz
Miloš Mužík
mistr provozu vrchní vedení
VV 232 milosm@dpmp.cz
Mycí linka ML 285
Kamil Nenutil
vedoucí střediska řízení a provozu MHD
HD 201 734283691 kamiln@dpmp.cz
Tomáš Pelikán Ing.
místopředseda představenstva
SP 219 tomasp@dpmp.cz
Ladislav Podivín Ing.
Vedoucí střediska vrchního vedení, měníren a energetiky
VV 233 ladislavp@dpmp.cz
Pohotovost VV VV 606625217-218
Předprodej ČD ÚTO 165
Předprodej Pernerova
Úsek tarifně obchodní
ÚTO 161 - 163
Fax:PTN 466899280
Ludmila Radilová Ing.
finanční účetní
SP 264 ludmilar@dpmp.cz
Rehabilitace RZ 273
Jiří Reitmayer
dispečer provozu MHD
HD 237 dispecink@dpmp.cz
Jan Skala
referát BOZP, PO a ŽP
SP 243 jans@dpmp.cz
Martin Slezák Mgr. Ing.
podnikový právník
SP 292 martins@dpmp.cz
Staněk, Nedbal, Piskač
zaměstnanci údržby zařízení
ÚTO 247 466899247 jiris@dpmp.cz 
Miroslav Stodola Ing.
pracovník střediska IT
IT 117 miroslavs@dpmp.cz
Iveta Světiková - vedoucí oddělení personálního managementu SP 214 ivetas@dpmp.cz
Lukáš Šeda
dispečer provozu MHD
HD 237 dispecink@dpmp.cz
Zdeňka Štěpánková
sekretářka ŘS
SP 220 zdenkas@dpmp.cz
Lenka Tesnerová
referent přepravní kontroly
PK 466536667 lenkat@dpmp.cz
Gabriela Tomčová
zaměstanec prodeje jízdenek
ÚTO 164 gabrielat@dpmp.cz
Traťoví dispečeři HD 271 dispecinktr@dpmp.cz
Pavel Trtek
referent zásobování
MTZ 239 606625209 pavelt@dpmp.cz
Ústředna
SP 211 466899111
Jindřich Vacík Ing.
referent ekonomiky provozu MHD
HD 228 jindrichv@dpmp.cz
Milan Votřel
vedoucí MTZ
MTZ 265 milanv@dpmp.cz
Vrátnice SP 236 ochrana@dpmp.cz
Josef Vrba
ved.stř.stálá údržba vozidel
DO 230 josefv@dpmp.cz
Ctibor Vysypal
mistr provozu lakovna
PL 248 ctiborv@dpmp.cz
Josef Vytlačil
vedoucí střediska údržby vozidel
246 josefvy@dpmp.cz
Marie Zárubová
provozní účetní
SP 282 mariez@dpmp.cz
Luděk Žák
vedoucí dispečer provozu MHD
HD 226 739344466 ludekz@dpmp.cz
Vladimír Ženka
mistr provozu měníren
185 vladimirz@dpmp.cz

Sdílej na: Facebook icon Facebook



Nabídka obecných stránek webu


Kontextová navigace

Úvodní strana Kontakty Kontaktní osoby

Nahoru


Informace o autorech stránek, standardech a použitých technologiích

© 2009 – 2016 Dopravní podnik města Pardubic a.s.
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek
created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2