Logo Dopravní podnik města Pardubic a.s.

EN CZ

Přejít na navigaci

Fulltextové vyhledávání v obsahu článků a stránek magazínu

Posilové spoje na akci "Retroměstečko"

22.09.2015 00:28

Ve dnech 3.10.2015 a 4.10.2015 budou v provozu posilové spoje na akci "Retroměstečko". Spoje pojedou v trase U Kapitána - S.K. Neumanna - Výzkumný ústav - Karla IV. - Nám. Republiky - Masarykovo nám. - Hl. nádraží - Autobusové n. - Palackého - 17. listopadu - Na Spravedlnosti - Gorkého - U Kapitána. Cestující se přepravují v těchto posilových spojích bezplatně.
Kompletní jízdní řád ke stažení najdete níže v příloze.

U Kapitána X 8:479:179:4710:1710:4711:1711:4712:1712:47
S.K. Neumanna X 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49
Výzkumný ústav X 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50
Karla IV. X 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52
Nám. Republiky X 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54
Masarykovo nám. X 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56
Hl. nádraží příj. X 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59
Hl. nádraží odj. 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00
Autobusové n. 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01
Palackého 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02
17. listopadu 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03
Na Spravedlnosti 8:34 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04
Gorkého 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05
U Kapitána 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06
U Kapitána13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:17
S.K. Neumanna 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Výzkumný ústav 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20
Karla IV. 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Nám. Republiky 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Masarykovo nám. 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Hl. nádraží příj. 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Hl. nádraží odj. 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Autobusové n. 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 X
Palackého 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 X
17. listopadu 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 X
Na Spravedlnosti 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 X
Gorkého 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 X
U Kapitána 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 X

Jízdní řád posilových spojů (0.07 MB)

Sdílej na: Facebook icon Facebook



Nabídka obecných stránek webu


Kontextová navigace

Úvodní strana Změny v dopravě Neaktuální změny v dopravě Posilové spoje na akci "Retroměstečko"

Nahoru


Informace o autorech stránek, standardech a použitých technologiích

© 2009 – 2018 Dopravní podnik města Pardubic a.s.
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek
created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2