Logo Dopravní podnik města Pardubic a.s.

EN CZ

Přejít na navigaci

Fulltextové vyhledávání v obsahu článků a stránek magazínu

Změny v dopravě

RSS 

Posilové spoje na akci "Retroměstečko"

22.09.2015 00:28

Ve dnech 3.10.2015 a 4.10.2015 budou v provozu posilové spoje na akci "Retroměstečko". Spoje pojedou v trase U Kapitána - S.K. Neumanna - Výzkumný ústav - Karla IV. - Nám. Republiky - Masarykovo nám. - Hl. nádraží - Autobusové n. - Palackého - 17. listopadu - Na Spravedlnosti - Gorkého - U Kapitána. Cestující se přepravují v těchto posilových spojích bezplatně.
Kompletní jízdní řád ke stažení najdete níže v příloze.

U Kapitána X 8:479:179:4710:1710:4711:1711:4712:1712:47
S.K. Neumanna X 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49
Výzkumný ústav X 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50
Karla IV. X 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52
Nám. Republiky X 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54
Masarykovo nám. X 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56
Hl. nádraží příj. X 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59
Hl. nádraží odj. 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00
Autobusové n. 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01
Palackého 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02
17. listopadu 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03
Na Spravedlnosti 8:34 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04
Gorkého 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05
U Kapitána 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06
U Kapitána13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:17
S.K. Neumanna 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Výzkumný ústav 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20
Karla IV. 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Nám. Republiky 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Masarykovo nám. 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Hl. nádraží příj. 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Hl. nádraží odj. 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Autobusové n. 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 X
Palackého 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 X
17. listopadu 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 X
Na Spravedlnosti 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 X
Gorkého 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 X
U Kapitána 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 X

Jízdní řád posilových spojů (0.07 MB)

Omezení na lince 15

18.09.2015 10:08

Dne 18.9. v době od 10:00 do 21:00 hod., dne 19.9. v době od 9:00 do 20:00 hod. a 20.9.2015 v době od 8:00 do 19:00 hodin bude z důvodu konání plochodrážních závodů ve Svítkově vedena linka č. 15 obousměrně odklonem po místní komunikaci kolem hřbitova a ul. Motoristů. Spoje linky číslo 15 vynechají zastávky Popkovice,křižovatka a Svítkov,stadion ve směru do Srnojed. Nejbližší obsluhovaná zastávka je Svítkov,park

Doprava na Zlatou přilbu

15.09.2015 09:34

Dopravní podnik města Pardubic a. s. ve dnech 19. a 20.9.2015 zajišťuje kyvadlovou přepravu diváků na Finále MS jednotlivců do 21let a na Zlatou přilbu.

Sobota 19.9.2015

V sobotu 19.9.2015 budou vedeny výpomocné spoje od spojů linky č. 8 z Hl. nádraží v 10:50, 11:30, 12:10, 12:50 a 13:30 hod. na zastávku Svítkov,park.

Neděle 20.9.2015

Trasy posilových spojů v neděli 20.9.2015:
- Z Polabin,Sluneční po trase: Bělehradská – Masarykovo nám. – Hlavní nádraží,Albert HM – Svítkov,park.
- Z Dubiny,sever po trase: Na Drážce – Dašická – nám. Republiky – Masarykovo nám. – Jana Palacha – Teplého – Svítkov,park.
- Z Dubiny,točny po trase: Židov – Sakařova ul. – nám. Republiky – Masarykovo nám. – Jana Palacha – Teplého – Svítkov,park.
Z Hlavního nádraží – Hlavní nádraží,Albert HM – Albert HM – Svítkov,park.
Spoje v SO i v NE s odjezdem v 10:50, 11:30, 12:10, 12:50 a 13:30 hod. čekají na přípoje spojů linky číslo 8, které končí na Hl. nádraží.

Odjezdy posilových spojů z výchozích zastávek 20.9.2015:

Polabiny, Sluneční: 11:00,  11:20,  11:40,  12:00,  12:20,  12:40
Dubina, sever: 10:50, 11:30, 12:10,
Dubina, točna: 11:10, 11:50, 12:30
Hlavní nádraží: 10:50, 11:30, 12:10, 12:50, 13:30

Kompletní jízdní řád posilových spojů je níže v příloze.

Po ukončení závodu bude zajištěn rozvoz diváků ze zastávky Svítkov,park po trase Popkovice,křiž. – Letiště – Závodiště – Hl. nádraží – Autobusové nádraží – Palackého – Masarykovo nám.
V neděli 20.9.2015 bude na zastávce SVÍTKOV,PARK zřízen předprodej jízdenek.
Do posilových spojů je umožněn nástup jen předními dveřmi.
V posilových spojích platí shodné přepravní a tarifní podmínky jako na pravidelných linkách.

Jízdní řád posilových spojů pro neděli 20.9.2015 (0.03 MB)

Výluka 11.9.2015

07.09.2015 19:23

V pátek 11.9.2015 v době od 7:10 do 14:00 hod. se bude konat výluka napětí trakčního vedení na linkách č. 3, 7 a 11 v úseku Semtín,hl. brána – Lázně Bohdaneč,točna a zpět. V úseku Semtín,hl. brána – UMA,točna – Lázně Bohdaneč,točna bude vedena autobusová kyvadlová doprava s přestupem v obou směrech na zastávce Semtín,hl. brána.
Důvodem výluky je plánovaná odstávka dodávky el. energie ČEZ do měnírny Semtín. 

Změny v MHD od 1.9.2015

14.08.2015 16:49

Vážení cestující, k výše uvedenému datu dojde k těmto změnám v dopravě:

Linka č. 6

pracovní dny:
- spoj v 7:33 ze zast. Ohrazenice,točna pojede v 7:27 a bude obsluhovat zast. Staré Hradiště,ObÚStaré Hradiště,Na Hledíku, ze zast. Ohrazenice,škola pojede v původním čase 7:35

Linka č. 9

pracovní dny:
- spoj v 7:25 ze zast. Rosice,točna prodloužen do zast. Hůrka

Linka č. 12

pracovní dny:
- spoj v 6:51 ze zast. Hlavní nádraží prodloužen do zast. Mnětice,točna
- spoj v 7:23 ze zast. Černá za Bory,točna pojede v 7:20 ze zast. Mnětice,točna
- spoj v 18:36 ze zast. Černá za Bory,točna pojede v 18:35

Linka č. 14

pracovní dny:
- spoj v 17:15 ze zast. Polabiny,točna pojede v 17:12
- nový spoj v 17:20 ze zast. Polabiny,točna do zast. Staré Čívice,točna
- spoj v 17:39 ze zast. Staré Čívice,Průmyslová zóna pojede v 17:46

Linka č. 18

pracovní dny:
- spoj v 9:06 ze zast. Černá u Bohdanče pojede v 9:02
- spoj v 9:47 ze zast. Dražkovice pojede v 9:43
- spoj ve 12:44 ze zast. Dražkovice prodloužen do zast. Živanice,Nerad
- spoj v 13:39 ze zast. Černá u Bohdanče pojede v 13:30 ze zast. Živanice,Nerad

Linka č. 28

pracovní dny:
- spoj v 7:08 ze zast. Hostovice pojede v 7:05 a bude obsluhovat Staročernsko
- spoj v 15:28 ze zast. Závodu míru bude obsluhovat Staročernsko
- spoj v 15:58 ze zast. Hostovice pojede v 16:00
- spoj v 16:56 ze zast. Závodu Míru pojede v 16:58 a nebude obsluhovat Staročernsko
- spoj v 17:27 ze zast. Závodu míru bude obsluhovat Staročernsko
- spoj v 18:11 ze zast. Závodu Míru nebude obsluhovat Staročernsko
- spoj v 18:37 ze zast. Černá za Bory pojede v 18:42 a nebude obsluhovat Staročernsko
- spoj v 19:08 ze zast. Závodu Míru bude ukončen v zast. Staročernsko
- spoj v 19:31 ze zast. Černá za Bory,točna bude začínat v 19:29 v zast. Staročernsko
- spoj ve 21:13 ze zast. Závodu Míru bude obsluhovat Staročernsko

Linka č. 29

trasa linky: Letiště - Svítkov,škola - Dopravní podnik - Staňkova,škola - Ulice Svobody (- Gorkého)

dny školního vyučování:
- nový spoj v 7:30 ze zast. Letiště do zast. Gorkého-
- nový spoj v 15:30 ze zast. Ulice Svobody do zast. Letiště

Leták s informacemi ke stažení (0.07 MB)

Uzavírka v Nemošicích 11. a 12.7.2015

23.06.2015 09:04

Od soboty 11.7. od 8:30 hod. do neděle 12.7.2015 do 24:00 hodin bude z důvodu pokládky obrusné vrstvy uzavřena rekonstruovaná okružní křižovatka v Nemošicích.  Spoje linky číslo 10 budou vedeny v obou směrech po objížďce přes Dražkovice a Ostřešany. 

V době uzavírky křižovatky nebudou obsluhovány zastávky Nemošická,bytovky, Nemošice,škola a Ostřešany,hřiště.

POZOR - Spoje z Ostřešan do Pardubic ani spoje z Pardubic do Ostřešan nebudou po dobu uzavírky zajíždět do Nemošic!

Uzavírka v Sezemicích

01.07.2015 13:26

Z důvodu opravy křižovatky ul. Masarykova a Třebízského v Sezemicích bude od 7.7.2015 do 20.7.2015 zastávka Sezemice,pošta pro spoje linky MHD č. 9 UZAVŘENA bez náhrady. Nejbližší obsluhovaná zastávka spoji linky číslo 9 ve směru z  Pardubic i do Pardubic bude zastávka Sezemice,Zámostí.
Dopravní podnik děkuje všem cestujícím za pochopení.

Změny v MHD od 1.7.2015

25.06.2015 08:46

Vážení cestující, k výše uvedenému datu dojde ke změnám pouze u linky č. 23, kde jsou o sobotách, nedělích a svátcích zavedeny nové spoje v 6:45 a 18:45 ze zast. Staré Čívice,Průmyslová zóna do zast. Polabiny,točna. Dále spoje v 5:26 a 17:26 ze zast. Staré Čívice,Průmyslová zóna a v 5:53 ze zast. Polabiny,točna pojedou nově i v neděli a spoj v 17:49 ze zast. Polabiny,točna pojede nově i v sobotu.
Na všech linkách MHD platí v období 1. 7. – 31. 8. 2015 letní jízdní řád!

Omezení provozu na třídě Míru

10.06.2015 22:09

Dne 16.6.2015 se budou na tř. Míru konat Městské slavnosti – Zrcadlo umění. Pro provoz MHD bude tř. Míru uzavřena od 9:00 do 10:00 a od 16:00 do 17:00 hodin.
V době úplné uzavírky tř. Míru budou spoje linek č. 21 a 27 vedeny obousměrně po Sukově třídě. Zastávka U Grandu bude přeložena na zastávku Nám. Republiky ve směru na Sukovu třídu. Zastávka Tř. Míru bude v době úplné uzavírky přeložena v obou směrech na zastávku Masarykovo náměstí.
Spoje linky č. 4 v době úplné uzavírky nebudou obsluhovat zastávky Sukova a Tř. Míru.

Historickým autobusem na Kunětickou horu!

05.06.2015 11:33

Již tuto neděli 7.6.2015 letos poprvé v odpoledních hodinách vyjede nostalgická linka 52 v trase Dubina - Třída Míru - Nádraží - Polabiny - Ohrazenice - Kunětická hora.
Kompletní jízdní řád najdete na stránce Nostalgické linky.

Jízdní řád (0.07 MB)

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 Další

Sdílej na: Facebook icon Facebook



Nabídka obecných stránek webu


Kontextová navigace

Úvodní strana Změny v dopravě

Nahoru


Informace o autorech stránek, standardech a použitých technologiích

© 2009 – 2016 Dopravní podnik města Pardubic a.s.
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek
created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2