Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co je to Pardubická karta?

 

Do kdy mohu používat původní Pardubickou kartu a jak?

Původní Pardubickou kartu je možné používat pouze jako nosič časových kuponů. Nový odbavovací systém umí pracovat s kupony nahranými na původní Pardubickou kartu, tj. cestující s platným časovým kuponem mohou dále bezstarostně využívat městskou hromadnou dopravu v Pardubicích. Na původní Pardubickou kartu lze navíc pořizovat i nové časové kupony a to až do 31.8.2021. Počátek platnosti nově pořízeného kuponu však nesmí přesáhnout datum 31.8.2021. Kupony na původní Pardubickou kartu je možné pořizovat pouze na předprodejních místech.

Mám na původní Pardubické kartě zůstatek – co se s ním stane?
Od druhé poloviny dubna 2021 až do konce března 2022 bude možné zůstatek na původní Pardubické kartě převést na novou Pardubickou kartu nebo vyplatit.

 

ZŠ využívají Pardubickou kartu ve školách pro identifikaci při vydávání obědů. S jakou kartou bude umět zařízení ve školách komunikovat?
Ve školních zařízeních budou fungovat současně jak původní, tak nové Pardubické karty.


Pardubická karta platila i v Hradci Králové, jak to bude dál? Bude platit Městská karta (Hradec Králové) v Pardubicích?
Novou Pardubickou kartu není možné využívat v MHD Hradci Králové.

 

Jak mohu získat novou Pardubickou kartu? Musím vždy na předprodej?
O novou Pardubickou kartu lze požádat na e-shopu. Objednanou kartu je možné si nechat zaslat poštou domů, nebo je možné si ji vyzvednout na předprodejním místě DPMP.
Pro dítě mladší 15let je zatím možné o kartu požádat pouze na předprodejním místě.

 

Více informací naleznete zde.

 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com