Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážení cestující,

podobně jako v minulých letech, i letos se na řadě zastávek v těchto dnech objevuje barevné provozní schéma; jedná se v podstatě o souhrnný přehled toho, jaký režim provozu nabídneme (pro nejbližší tři měsíce) v konkrétní den kalendáře.

Barevná pole náležející zvolenému datu v něm odpovídají barvě sloupce na výlepových jízdních řádech, podle něhož budou v hledaný den vypravovány spoje; šedá pro běžné pracovní dny v průběhu školního roku, zelená pro ty pracovní dny ve stejném období, kdy se školní výuka nekoná, a modrá pro soboty, neděle a svátky. Žlutou barvou jsou pak na těch jízdních řádech, kde to prostorové možnosti dovolí, zobrazeny odjezdy spojů pro pracovní dny během letních prázdnin.

Zejména některé samostatné dny omezeného provozu, kupříkladu nadcházející podzimní prázdniny 27. a rovněž i 29. října, mohou zůstat běžným cestujícím skryty, proto věříme, že nabídka kompletního přehledu organizace dopravy pro nejbližší období vám pomůže při plánování vašich cest a podá vám informace, které využijete.

Kalendář jako pdf ke stažení


Icons made by Freepik from www.flaticon.com