Z důvodu uzavírky silnice II/211 v oblasti Semtína o víkendu 12. – 13.11.2022 byla v provozu MHD přijata následující opatření.

Spoje linky č. 7 a 33 s konečnou a výchozí zastávkou Rybitví,Uma,točna budou ukončeny a zahájeny v zastávce Semtín,hl. brána.
Zastávky Rybitví,závod, Rybitví,Uma,továrna a Rybitví,Uma,točna nebudou spoje obsluhovat.

Spoje linky č. 3 budou ze zastávky Semtín,hl. brána (zastávka na parkovišti) obousměrně vedeny odklonem přes Doubravice, Hrádek do zastávky L. Bohdaneč,aut. nádr. (zastávka bude v obou směrech přeložena na st. č. 1 na aut. nádraží) a dále po své trase.
V úseku L. Bohdaneč,aut. nádr. (st. č. 1) – Rybitví,závod bude zřízena kyvadlová doprava. Pro spoje kyvadlové dopravy bude nástupní i výstupní zastávkou Rybitví,závod ve směru do Pardubic. Na aut. nádraží v L. Bohdaneč bude umožněn vzájemný přestup cestujících mezi spoji linky č. 3 a kyvadlovou dopravou.

Spoje linky č. 18 budou ze zastávky Semtín,zastávka vedeny obousměrným odklonem přes Doubravice, Hrádek, L. Bohdaneč do zastávky Rybitví,závod (ve směru do Černé u Bohdanče bude tato zastávka přeložena na zastávku linky č. 3 ve směru do Pardubic) a dále po své trase. Spoje neobslouží zast. Semtín,hl. brána.

POZOR - SPOJE KYVADLOVÉ DOPRAVY ZA LINKU 3 Z RYBITVÍ BUDOU ODJÍŽDĚT V JINÝCH ČASECH DLE VÝLUKOVÉHO JÍZDNÍHO ŘÁDU_


Icons made by Freepik from www.flaticon.com