Vážení cestující, od soboty 1. 6. 2024 dochází k následujícím změnám v dopravě:

Úplná uzavírka okružní křižovatky Trnová

(leták ke stažení najdete zde)

V souvislosti s II. etapou uzavírky okružní křižovatky Trnová budou přijata tato opatření:
2 – Spoje budou ze zastávky Polabiny, hotel i nadále vedeny obousměrně přes zastávku Polabiny, Bělehradská na náhradní konečnou Polabiny, Sluneční.
3 – Ze zast. Stavařov pojedou spoje obousměrně přes zastávky Polabiny, hotel; Polabiny, Bělehradská a Kréta do zastávky Semtín, zastávka a dále ve své trase. Spoje nebudou obsluhovat zastávku Globus.
4 – Spoje končící na zastávce Globus budou ukončeny v zast. Polabiny, točna.
6 – Ranní spoj v pracovních dnech ze Starého Hradiště pojede do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici, dále bude pokračovat bez zastávek do zast. Polabiny, Sluneční a dále ve své trase.
7 – Z náhradní zastávky Poděbradská pojedou spoje obousměrně přes zastávky Karla Šípka; náhradní zastávku Polabiny, Jiřího Potůčka (ve směru na Globus); Polabiny, Sluneční (Okrajová) a Kréta do zastávky Globus, parkoviště (náhradní za Globus), případně dále do Rybitví (UMA) dále ve své trase.
11 – Spoje do Rybitví (UMA) pojedou ze zast. Polabiny, hotel přes zastávky Polabiny, Bělehradská a Kréta do zastávky Semtín, zastávka a dále ve své trase, spoje nebudou obsluhovat zastávku Globus. Spoje končící na zastávce Globus budou ukončeny v zast. Polabiny, točna. Linka bude posílena, v provozu bude v pracovních dnech i o víkendech v době cca od 4:30 do 21:30 hod.
13 – Spoje pojedou ze zast. Stavařov obousměrně objízdnou trasou přes zastávky Univerzita; Cihelna, točna; Fáblovka; Staré Hradiště, hostinec; Staré Hradiště, ObÚ (ve směru do Ohrazenic) a Staré Hradiště, Na Hledíku do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici a dále do Ohrazenic. V pracovních dnech budou spoje ve špičce jezdit v intervalu 15 min., o víkendu pojedou spoje v intervalu 30 min.
17 – Ze zast. Terminál Univerzita pojedou spoje po objízdné trase přes Staré Hradiště do náhradní zastávky Ohrazenice, škola a dále ve své trase (budou opět obsluhovat zastávku Globus, parkoviště). Na objízdné trase nebudou spoje obsluhovat žádné nácestné zastávky.
18 – Ze zast. Polabiny, Okrajová (Polabiny, Sluneční) budou spoje pokračovat obousměrně objízdnou trasou ulicí Nádražní do zastávky Semtín, zastávka a dále ve své trase. Spoje nebudou obsluhovat zastávku Globus.
30 – Linka bude po dobu uzavírky zrušena (v úseku Zimní stadion – Ohrazenice bude nahrazena linkou 13).
33 – Spoje do Rybitví (UMA) pojedou z náhradní zastávky Poděbradská obousměrně přes zastávky Karla Šípka; náhradní zastávku Polabiny, Jiřího Potůčka (ve směru do Rybitví); Polabiny, Sluneční (Okrajová) a Kréta do zastávky Semtín, zastávka a dále ve své trase. Spoje nebudou obsluhovat zastávku Globus. Spoje končící na zastávce Globus budou ukončeny v zast. Poděbradská.
99 – Ze zast. Polabiny, Okrajová (Polabiny, Sluneční) pojede obousměrně ul. Nádražní přes zastávky Ohrazenice, Semtínská a Ohrazenice, škola (náhradní) do zastávky Terminál Univerzita a dále ve své trase.
913Výpomocné školní spoje v pracovních dnech v trase Ohrazenice, točna – Ohrazenice, škola – Staré Hradiště – Poděbradská – Karla Šípka – Polabiny, Sluneční – Polabiny, Bělehradská – Terminál Univerzita – Staré Hradiště – Ohrazenice, škola – Ohrazenice, točna.

Zastávky Globus; Fáblovka, točna; Trnová a Trnová, náměstí nebudou po dobu uzavírky obsluhovány. Náhradní zastávka Poděbradská bude v obou směrech umístěna před SOU plynárenské. Zastávka Ohrazenice, škola je obousměrně přesunuta na náhradní stanoviště na Semtínské ulici, náhradní zastávka Karla Šípka ve směru na Hlavní nádraží je umístěna do vjezdu naproti vchodu č. p. 203.

(leták ke stažení najdete zde)

Další změny jízdních řádů

2, 3, 4, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 23, 33 - Zastávka Zimní stadion ve směru do centra bude z důvodu opravy a částečné uzavírky mostu Pavla Wonky uzavřena bez náhrady.

99 - Spoje linky 99 nebudou obsluhovat ve směru na Dubinu a Slovany zastávky K Polabinám a Masarykovo nám. (st. 3), obsluhovat budou zastávku Sukova ve směru na náměstí Republiky.

Mapa (obsahuje pouze změněné linky):

 

Jízdní řády a další informace budou postupně doplňovány.


Icons made by Freepik from www.flaticon.com