Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co dělat, když mám původní Pardubickou kartu

Cestující využívající časové jízdné

  • Na výměnu Pardubické karty není nutné spěchat, Vaše současná karta bude fungovat i v novém odbavovacím systému, kartu lze časovým jízdným dobíjet až do 31.8.2021 a to v prodejních místech DPMP a.s. Musí být však splněna podmínka, že počátek platnosti takového kuponu nepřekračuje datum 1.9.2021.
  • Příležitostně doporučujeme zažádat o novou Pardubickou kartu v našem novém e-shopu prostřednictvím on-line žádosti nebo v prodejních místech DPMP a.s. Informace o vydání nové Pardubické karty na pobočce naleznete zde.

 

Cestující využívající elektronickou peněženku

  • Ve vozidlech s původním odbavovacím systémem se lze odbavit stávající Pardubickou kartou. Těchto vozidel však bude při postupné výměně odbavovacích terminálů ubývat. Jako alternativu k elektronické peněžence nabízíme ve vozidlech s novým odbavovacím systémem možnost odbavení bezkontaktní platební kartou za totožný tarif, jako při odbavení z elektronické peněženky na Pardubické kartě.
  • O novou Pardubickou kartu máte možnost zažádat v našem novém e-shopu prostřednictvím on-line žádosti nebo v prodejních místech DPMP a.s. Informace o vydání nové Pardubické karty na pobočce naleznete zde.

Informace o novém odbavovacím systému.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com