Svázání karty vydané na přepážce s novým e-shopovým účtem

 

Svázání karty vydané na přepážce na základě papírové žádosti s novým e-shopovým účtem

Pokud si držitel karty nechal svou kartu vydat na základě papírové žádosti na přepážce a chce využívat e-shopový účet pro správu a dobíjení této karty, musí postupovat následovně:

 

  1. Na e-shopu DPMP si založí účet – zvolí emailovou adresu, zadá heslo. Na zadanou emailovou adresu dojde uživateli link pro aktivaci účtu, který musí prokliknout. Následně je účet aktivován a je možné pokračovat dál.
  2. Uživatel se přihlásí do svého e-shopového účtu a zvolí tlačítko „registrace vlastní Pardubické karty“.
  3. Uživateli se zobrazí nové dialogové okno, ve kterém musí zadat identifikační číslo nové Pardubické karty (toto číslo je uvedené u čárového kódu karty) a jedinečný párovací kód (tj. číslo žádosti o kartu, které je uvedené na kopii papírové žádosti, kterou uživatel obdržel při podání žádosti). Pokud uživatel již nemá kopii papírové žádosti, může zavolat na infolinku, kde mu po ověření držitele bude toto číslo sděleno. Součástí ověření držitele je i porovnání čísla nové Pardubické karty, proto je nutné ji mít při volání na infolinku při sobě).
  4. Po zobrazení správných údajů dojde ke svázání karty s účtem – následně jsou do e-shopového účtu přeneseny osobní údaje držitele karty uvedené na papírové žádosti.
  5. Nyní je možné pomocí e-shopu na novou Pardubickou kartu zakupovat kupony a dobíjet elektronické peníze.
Icons made by Freepik from www.flaticon.com