Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Návod na převod produktů na novou Pardubickou kartu

 

Cestující využívající časové jízdné

  • Na výměnu Pardubické karty není nutné spěchat, Vaše současná karta bude fungovat i v novém odbavovacím systému, kartu lze časovým jízdným dobíjet až do 31.8. 2021 a to v prodejních místech DPMP a.s. Musí být však splněna podmínka, že počátek platnosti takového kuponu nepřekračuje datum 1.9. 2021.
  • Příležitostně doporučujeme zažádat o novou Pardubickou kartu v našem novém e-shopu prostřednictvím on-line žádosti nebo v prodejních místech DPMP a.s. Informace o vydání nové Pardubické karty na pobočce naleznete zde.

 

Převod produktů z původní Pardubické karty na novou Pardubickou kartu

Od dubna 2021 do konce března 2022 mají cestující možnost převodu/vyplacení zůstatku v elektronické peněžence ze stávající na novou Pardubickou kartu. Převést lze i časový kupón nebo je možné jej „dojezdit“ na stávající Pardubické kartě. Převod je možný na e-shopu DPMP nebo na předprodejním místě.

 

Na E-shopu DPMP je možné:

  • Převést elektronické peníze z původní Pardubické karty na novou Pardubickou kartu. K převodu cestující potřebuje znát číslo původní Pardubické karty, dále musí zvolit po přihlášení do účtu tlačítko „převod e-peněženky z původní karty na novou“. Pro úspěšné dokončení převodu je nutné, aby se jméno, příjmení a datum narození držitele původní i nově Pardubické karty zcela shodovalo. O výsledku převodu je cestující informován v zobrazeném dialogovém okně. Pokud převod neproběhne, musí cestující navštívit předprodejní místo. Pokud uživatel v průběhu převodu zjistí, že má na původní Pardubické kartě záporný zůstatek, musí se dostavit na pobočku DPMP a tento dluh vyrovnat. Záporný zůstatek nelze na E-shopu převést ani doplatit.

Na předprodejním místě je možné:

  • Převést elektronické peníze z původní Pardubické karty na novou Pardubickou kartu – peníze lze převést i na kartu jiného držitele (např. rodič nechá elektronické peníze z původní Pardubické karty přehrát na novou Pardubickou kartu svého dítěte)
  • Převést časový kupon z původní Pardubické karty na novou Pardubickou kartu – pouze v případě, kdy je držitel původní i nové Pardubické karty shodný. Časový kupon na původní Pardubické kartě je však možné dojezdit.
  • Vyplatit zůstatek elektronické peněženky uložený na původní Pardubické kartě v hotovosti

 

K zapsání převedených produktů na novou kartu dojde po aktivaci na terminálu ve vozidle a to buď po běžném odbavení nebo v režimu info. Transakce je ve vozidle připravena k nahrání do 15minut od provedení převodu (na e-shopu/přepážce).

 

 

Další informace o novém odbavovacím systému.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com