Hledáme: Kapitána pro osobní motorovou loď Arnošt z Pardubic

Náplň práce: vůdce plavidla - kapitán

Požadujeme:

  • průkaz způsobilosti vůdce plavidla EU a oprávnění na přepravu cestujících pro plavidlo těchto technických parametrů: Délka 27,2 m, šířka 5,19 m, výška 4,2 m, maximální ponor 0,9 m, výkon motorů 2 x 115 HP, počet osob: 75 osob
  • samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu, pracovitost

Nabízíme:

  • možnost práce na plný i snížený pracovní úvazek
  • zaměstnanecké benefity
  • pestrá pracovní náplň
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce na nově zrekonstruované výletní lodi

Nástup: květen 2024

Další informace vám poskytne personální oddělení: zdenkak@dpmp.cz, 466 899 101
Svůj profesní životopis zašlete do 31.3.2024 emailem zdenkak@dpmp.cz nebo poštou na adresu:
Dopravní podnik města Pardubic a.s., personální oddělení, 532 20 Pardubice

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Napište nám pár vět o sobě a zašlete svůj životopis:

Icons made by Freepik from www.flaticon.com