Seznam kontaktů

Příjmení, jméno a funkce Středisko Telefon E-mail
Boháč Jan, Bc.
Zástupce vedoucí střediska zákaznických služeb
Středisko zákaznických služeb
466 899 166
733 623 687
janb@dpmp.cz
Chvojková Jiřina
Referent mezd a personalistiky
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 215
jirinach@dpmp.cz
Dědicová Šárka
Vedoucí finančního a manažerského účetnictví
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 224
sarkad@dpmp.cz
Dispečink
Středisko hromadné dopravy
466 899 237
dispecink@dpmp.cz
Dlouhá Kateřina
Provozní účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 282
katerinad@dpmp.cz
Doušová Jana, Mgr.
Ekonomicko-obchodní náměstek
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 258
janad@dpmp.cz
Drápalík Petr, Ing.
Provozně-technický náměstek
Provozně-technický úsek
466 899 115
778 421 998
petrd@dpmp.cz
Dvořáková Radka, Ing.
Vedoucí školicího střediska a autoškoly
Autoškola, školící středisko
466 899 275
602 715 272
radkad@dpmp.cz
Frančík Martin
Mistr údržby automatů
Jízdenkové a parkovací automaty
466 899 260
martinf@dpmp.cz
Gabrielová Jana
Obsluha telefonní ústředny a ref. ztrát a nálezů
Telefonní ústředna DPMP a.s.
466 899 111 / 211
janag@dpmp.cz
Hlavatý Luboš, Ing
Vedoucí střediska investic a údržby majetku
Středisko investic a údržba majetku
466 899 231
731 943 920
lubosh@dpmp.cz
Hlavní pokladna
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 234
pokladna@dpmp.cz
Holub Radek
Správce sítě
Výpočetní středisko
466 899 112
466 330 298
radekh@dpmp.cz
Infolinka
Středisko hromadné dopravy
Středisko hromadné dopravy
466 899 899
infolinka@dpmp.cz
Jirásková Jana
Výroba Pardubických karet
Středisko zákaznických služeb
466 899 160
602 715 319
janaj@dpmp.cz
Jirásková Marcela, Ing.
Vedoucí střediska zákaznických služeb
Středisko zákaznických služeb
466 899 170
marcelaj@dpmp.cz
Jozefy Kateřina
Jízdenková pokladna, parkovací karty
466 899 164
katerinaj@dpmp.cz
Kábele Petr
Grafické oddělení
466 899 255
603 750 573
petrk@dpmp.cz
Kánský Lukáš
Grafik
Grafické oddělení
466 899 255
724 234 982
lukask@dpmp.cz
Kučerová Zdeňka
Personalista
Oddělení personálního managementu
466 899 101
602 715 099
zdenkak@dpmp.cz
Kuklová Pavlína, Mgr.
Referentka právního oddělení
Právní oddělení
466 899 293
pavlinak@dpmp.cz
Lakovna
Středisko údržby vozidel
Středisko údržby vozidel
736 151 354
466 899 248
romanm@dpmp.cz
Levinský Pavel, Ing.
Referent plánování
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 223
pavell@dpmp.cz
Malinská Jitka
Tisková mluvčí
Středisko marketingových služeb
466 899 299
775 265 065
jitkam@dpmp.cz
Modráčková Miloslava
Asistentka technického náměstka
Provozně-technický úsek
466 899 281
miloslavam@dpmp.cz
Mycí linka
Středisko údržby vozidel
466 899 285
romana@dpmp.cz
Nenutil Kamil, Ing.
Vedoucí střediska hromadné dopravy
Středisko hromadné dopravy
466 899 201
775 352 353
kamiln@dpmp.cz
Nováková Jana
Všeobecná účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 238
janan@dpmp.cz
Pelikán Tomáš, Ing.
Ředitel, místopředseda představenstva společnosti
Úsek ředitele společnosti
466 899 219
tomasp@dpmp.cz
Pilařová Lucie
Přepravní kontrola
Přepravní kontrola
466 899 171
luciep@dpmp.cz
Podivín Ladislav, Ing.
Vedoucí střediska vrchního vedení a měníren
Středisko vrchního vedení a měníren
466 899 233
ladislavp@dpmp.cz
Předprodej jízdenek, Hlavní nádraží
Středisko zákaznických služeb
466 899 165
Předprodej jízdenek, Pernerova ul.
Středisko zákaznických služeb
466 899 161
466 899 162
466 899 163
Přepravní kontrola
Přepravní kontrola
466 899 171
pohledavky@dpmp.cz
Radilová Ludmila, Ing.
Finanční účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 264
ludmilar@dpmp.cz
Skala Jan
Sam. ref. bezpečnosti práce, PO, ochrany majetku a osob a ŽP
Úsek ochrany majetku a osob
466 899 243
606 469 236
jans@dpmp.cz
Slezák Martin, Mgr. Ing.
Právník společnosti
Právní oddělení
466 899 292
731 449 634
martins@dpmp.cz
Štěpánková Zdeňka
Sekretářka ŘS
Úsek ředitele společnosti
466 899 220
zdenkas@dpmp.cz
Šveřepová Jaroslava
Přepravní kontrola
Přepravní kontrola
466 899 171
jaroslavas@dpmp.cz
Světíková Iveta
Referent mezd a personalistiky
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 214
ivetas@dpmp.cz
Tomčová Gabriela
Jízdenková pokladna, parkovací karty
466 899 164
gabrielat@dpmp.cz
Vestibul vrátnice
Úsek ochrany majetku a osob
466 899 262
Vrátnice
Zaměstnanci ochrany majetku a osob
Úsek ochrany majetku a osob
Vytlačil Josef
Vedoucí střediska údržby vozidel
Středisko údržby vozidel
466 899 246
724 224 371
josefvy@dpmp.cz
Žák Luděk
Vedoucí dispečer provozu MHD a zájezdové dopravy
Středisko hromadné dopravy
Středisko zájezdové dopravy
466 899 226
739 344 466
ludekz@dpmp.cz
Icons made by Freepik from www.flaticon.com