Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Seznam kontaktů

Příjmení, jméno a funkce Středisko Telefon E-mail
Boháč Jan, Bc.
Zaměstnanec zákaznického centra
Středisko zákaznických služeb
466 899 160
733 623 687
janb@dpmp.cz
Chvojková Jiřina
Mzdová účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 215
jirinach@dpmp.cz
Dědicová Šárka
Provozní účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 224
sarkad@dpmp.cz
Dispečink
Středisko hromadné dopravy
466 899 237
dispecink@dpmp.cz
Dlouhá Kateřina
Ref.ekonom. analýzy
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 105
katerinad@dpmp.cz
Drápalík Petr, Ing.
Provozně-technický náměstek
Provozně-technický úsek
466 899 115
778 421 998
petrd@dpmp.cz
Dvořáková Radka, Ing.
Vedoucí školicího střediska
Autoškola, školící středisko
466 899 275
602 715 272
radkad@dpmp.cz
Faulerová Jaroslava
Grafické oddělení
466 899 255
739 344 481
jaroslavaf@dpmp.cz
Franc Luděk, Ing.
Ekonomicko-obchodní náměstek
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 258
ludekf@dpmp.cz
Frančík Martin
Mistr údržby automatů
Jízdenkové a parkovací automaty
466 899 260
martinf@dpmp.cz
Gabrielová Jana
Obsluha telefonní ústředny a ref. ztrát a nálezů
Telefonní ústředna DPMP a.s.
466 899 111 / 211
janag@dpmp.cz
Hlavatý Luboš, Ing
Vedoucí střediska
Středisko investic a údržba majetku
466 899 231
731 943 920
lubosh@dpmp.cz
Hlavní pokladna
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 234
pokladna@dpmp.cz
Holub Radek
Správce sítě
Výpočetní středisko
466 899 112
466 330 298
radekh@dpmp.cz
Jirásková Jana
Zaměstnanec zákaznického centra
Středisko zákaznických služeb
466 899 160
602 715 319
janaj@dpmp.cz
Jirásková Marcela, Ing.
Vedoucí střediska zákaznických služeb
Středisko zákaznických služeb
466 899 170
marcelaj@dpmp.cz
Kánský Lukáš
Grafik
Grafické oddělení
466 899 255
724 234 982
lukask@dpmp.cz
Kučerová Věra
Jízdenková pokladna, parkovací karty
466 899 164
verak@dpmp.cz
Kučerová Zdeňka
Sam. ref. personální práce
Oddělení personálního managementu
466 899 101
602 715 099
zdenkak@dpmp.cz
Kuklová Pavlína, Mgr.
Referentka právního oddělení
Právní oddělení
466 899 293
pavlinak@dpmp.cz
Levinský Pavel, Ing.
Ref. plánování
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 223
pavell@dpmp.cz
Malinská Jitka
Tisková mluvčí
Středisko marketingových služeb
466 899 299
775 265 065
jitkam@dpmp.cz
Modráčková Miloslava
Asistentka technického náměstka
Provozně-technický úsek
466 899 281
miloslavam@dpmp.cz
Nenutil Kamil, Ing.
Vedoucí střediska
Středisko hromadné dopravy
466 899 201
775 352 353
kamiln@dpmp.cz
Nováková Jana
Všeobecná účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 238
janan@dpmp.cz
Pelikán Tomáš, Ing.
Místopředseda představenstva společnosti
Úsek ředitele společnosti
466 899 219
tomasp@dpmp.cz
Pilařová Lucie
Přepravní kontrola
466 899 171
luciep@dpmp.cz
Podivín Ladislav, Ing.
Vedoucí střediska
Středisko vrchního vedení a měníren
466 899 233
ladislavp@dpmp.cz
Předprodej jízdenek, Hlavní nádraží
Středisko zákaznických služeb
466 899 165
Předprodej jízdenek, Pernerova ul.
Středisko zákaznických služeb
466 899 161
466 899 162
466 899 163
Přepravní kontrola
Přepravní kontrola
466 899 171
pohledavky@dpmp.cz
Radilová Ludmila, Ing.
Finanční účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 264
ludmilar@dpmp.cz
Skala Jan
Sam. ref. bezpečnosti práce, PO, ochrany majetku a osob a ŽP
Úsek ochrany majetku a osob
466 899 243
606 469 236
jans@dpmp.cz
Slezák Martin, Mgr. Ing.
Právník společnosti
Právní oddělení
466 899 292
731 449 634
martins@dpmp.cz
Štěpánková Zdeňka
Sekretářka ŘS
Úsek ředitele společnosti
466 899 220
zdenkas@dpmp.cz
Šveřepová Jaroslava
Přepravní kontrola
466 899 171
jaroslavas@dpmp.cz
Světíková Iveta
Mzdová účetní
Ekonomicko-obchodní úsek
466 899 214
ivetas@dpmp.cz
Tomčová Gabriela
Jízdenková pokladna, parkovací karty
466 899 164
gabrielat@dpmp.cz
Vestibul vrátnice
Úsek ochrany majetku a osob
466 899 262
Vytlačil Josef
Vedoucí střediska
Středisko údržby vozidel
466 899 246
724 224 371
josefvy@dpmp.cz
Žák Luděk
Vedoucí dispečer provozu MHD a zájezdové dopravy
Středisko hromadné dopravy
Středisko zájezdové dopravy
466 899 226
739 344 466
ludekz@dpmp.cz
Zaměst. ochrany majetku a osob
Úsek ochrany majetku a osob
466 899 236
ochrana@dpmp.cz
Icons made by Freepik from www.flaticon.com