Vážení cestující,
v termínu od 27.3. do 30.6.2023 bude z důvodu opravy dlažby uzavřena třída Míru v úseku mezi ul. 17. listopadu a ul. Sladkovského.

Spoje linek č. 2 a 13 budou ve směru do Polabin vedeny odklonem Sukovou třídou a obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu. Zastávky Třída Míru a Masarykovo náměstí budou zrušeny bez náhrady.

Spoje linky č. 27 budou obousměrně vedeny odklonem přes Sukovu třídu. V obou směrech obslouží zastávku Masarykovo nám. jako náhradní za zastávku Třída Míru a ve směru na Duklu navíc obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu.

Spoje linky č. 98 bude ve směru na Hl. nádraží vedeny odklonem po Sukově třídě. Obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu a Masarykovo náměstí (st. č. 2) jako náhradní za Třídu Míru.

Spoje linky č. 99 budou ve směru do Polabin vedeny odklonem po Sukově třídě, ul. K Polabinám na Masarykovo náměstí (st. č. 1). Obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu. Zastávka Třída Míru bude zrušena bez náhrady. Spoje jedoucí na Hl. nádraží obslouží zastávku Masarykovo náměstí (st. č. 2) jako náhradní za Třídu Míru.


Icons made by Freepik from www.flaticon.com