Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
99ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY

Noční provoz - linka 99 - jezdí denně (platí od 3. 11. 2018)

Na linkách nočního provozu platí pouze občanské časové jízdenky, zaměstnanecké jízdenky a jízdenky pro organizace, nezlevněné jízdenky VYDIS a jednotlivé jízdní doklady určené pro noční provoz. Nárok na bezplatnou přepravu není omezen. Zlevněné časové jízdenky na linkách nočního provozu neplatí.

Všechny zastávky jsou NA ZNAMENÍ.

Dukla,vozovna 23:59          
Hlavní nádraží 0:02 1:02 2:02 3:02   4:02
Polabiny,Lidická 0:04 1:04 2:04 3:04   4:04
Polabiny,Kpt.Bartoše 0:05 1:05 2:05 3:05   4:05
Polabiny,Okrajová 0:06 1:06 2:06 3:06   4:06
Polabiny,TÚ 0:07 1:07 2:07 3:07   4:07
Trnová,náměstí 0:08 1:08 2:08 3:08   4:08
Ohrazenice,škola 0:10 1:10 2:10 3:10   4:10
Poděbradská 0:11 1:11 2:11 3:11   4:11
Polabiny,Hradecká 0:12 1:12 2:12 3:12   4:12
Stavařov 0:13 1:13 2:13 3:13   4:13
K Polabinám 0:14 1:14 2:14 3:14   4:14
Masarykovo náměstí 0:16 1:16 2:16 3:16   4:16
Náměstí Republiky 0:17 1:17 2:17 3:17   4:17
Krajský úřad 0:18 1:18 2:18 3:18   4:18
Sakařova 0:19 1:19 2:19 3:19   4:19
Holubova 0:20 1:20 2:20 3:20   4:20
Bezdíčkova 0:21 1:21 2:21 3:21   4:21
Židov,točna 0:22 1:22 2:22 3:22   4:22
Dubina,garáže 0:23 1:23 2:23 3:23   4:23
Dubina,centrum 0:24 1:24 2:24 3:24   4:24
Dubina,sever 0:25 1:25 2:25 3:25   4:25
Dubina,Dubinská 0:26 1:26 2:26 3:26   4:26
Dubina,penzion 0:27 1:27 2:27 3:27   4:27
Dubina,točna 0:28 1:28 2:28 3:28   4:28
Blahoutova 0:29 1:29 2:29 3:29   4:29
Na Drážce 0:30 1:30 2:30 3:30   4:30
Slovany,Dašická 0:31 1:31 2:31 3:31   4:31
Slovany,Spojilská 0:32 1:32 2:32 3:32   4:32
Slovany,U Přejezdu 0:33 1:33 2:33 3:33   4:33
Slovany,točna ) ) ) )   4:34
Holandská 0:35 1:35 2:35 3:35    
Černá za Bory 0:36 1:36 2:36 3:36    
Černá za Bory,točna 0:37 1:37 2:37 3:37    
Zámeček 0:39 1:39 2:39 3:39    
Pardubičky,točna 0:40 1:40 2:40 3:40    
Nemocnice 0:41 1:41 2:41 3:41    
Štrossova 0:42 1:42 2:42 3:42    
U Kostelíčka 0:43 1:43 2:43 3:43    
Krajský úřad 0:44 1:44 2:44 3:44    
U Grandu 0:45 1:45 2:45 3:45    
Třída Míru 0:46 1:46 2:46 3:46    
Masarykovo náměstí 0:47 1:47 ) )    
Stavařov 0:48 1:48 ) )    
Polabiny,Hradecká 0:49 1:49 ) )    
Poděbradská 0:50 1:50 ) )    
Ohrazenice,škola 0:52 1:52 ) )    
Trnová,náměstí 0:53 1:53 ) )    
Polabiny,TÚ 0:54 1:54 ) )    
Polabiny,Sluneční 0:55 1:55 ) )    
Polabiny,Kpt.Bartoše 0:56 1:56 ) ) 4:00  
Polabiny,Lidická 0:57 1:57 ) ) 4:01  
Hlavní nádraží 0:58 1:58 2:49 3:49 4:02  

Trasa linky na mapě

Linka 99

Vyberte linku MHD:

Pozor změna na lince!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com