Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rekonstrukce zastávky Karla IV.

98ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY

Noční provoz - linka 98 - jezdí denně (platí od 3. 11. 2018)

Na linkách nočního provozu platí pouze občanské časové jízdenky, zaměstnanecké jízdenky a jízdenky pro organizace, nezlevněné jízdenky VYDIS a jednotlivé jízdní doklady určené pro noční provoz. Nárok na bezplatnou přepravu není omezen. Zlevněné časové jízdenky na linkách nočního provozu neplatí.

Všechny zastávky jsou NA ZNAMENÍ.

Dukla,vozovna 0:00        
Hlavní nádraží 0:03 1:03 2:03 3:03 4:03
Autobusové nádraží 0:04 1:04 2:04 3:04 4:04
Palackého 0:05 1:05 2:05 3:05 4:05
Masarykovo náměstí 0:06 1:06 2:06 3:06 4:06
Náměstí Republiky 0:07 1:07 2:07 3:07 4:07
Karla IV. 0:08 1:08 2:08 3:08 4:08
Výzkumný ústav 0:09 1:09 2:09 3:09 4:09
S.K.Neumanna 0:10 1:10 2:10 3:10 4:10
Ulice Svobody 0:11 1:11 2:11 3:11 4:11
U Kapitána 0:12 1:12 2:12 3:12 4:12
Gorkého,škola 0:13 1:13 2:13 3:13 4:13
Dukla,KD 0:14 1:14 2:14 3:14 4:14
Jilemnického 0:15 1:15 2:15 3:15 4:15
Dukla,náměstí 0:16 1:16 2:16 3:16 4:16
Dopravní podnik 0:17 1:17 2:17 3:17 4:17
Závodiště 0:18 1:18 2:18 3:18 4:18
Svítkov,les 0:19 1:19 2:19 3:19 4:19
Svítkov,škola 0:20 1:20 2:20 3:20 4:20
Svítkov,Kostnická 0:21 1:21 2:21 3:21 4:21
Svítkov,park 0:22 1:22 2:22 3:22 4:22
Popkovice,křižovatka 0:23 1:23 2:23 3:23 4:23
Staré Čívice,Přeloučská 0:24 1:24 )   4:24
Staré Čívice,hostinec 0:25 1:25 )   4:25
Staré Čívice 0:26 1:26 )   4:26
Staré Čívice,točna 0:27 1:27 )   4:27
- - - ) - -
Staré Čívice,točna 0:28 1:28 )   4:28
Staré Čívice 0:29 1:29 )   4:29
Staré Čívice,hostinec 0:30 1:30 )   4:30
Staré Čívice,Přeloučská 0:31 1:31 )   4:31
Popkovice,křižovatka 0:32 1:32 )   4:32
Svítkov,park 0:33 1:33 )   4:33
Svítkov,Kostnická 0:34 1:34 )   4:34
Svítkov,škola 0:35 1:35 )   4:35
Závodiště 0:37 1:37 )   4:37
Dopravní podnik 0:38 1:38 )   4:38
Dukla,náměstí 0:39 1:39 )   )
Jilemnického 0:40 1:40 )   )
Dukla,KD 0:41 1:41 )   )
Gorkého 0:42 1:42 )   )
U Kapitána 0:43 1:43 )   )
Ulice Svobody 0:44 1:44 )   )
S.K.Neumanna 0:45 1:45 )   )
Výzkumný ústav 0:46 1:46 )   )
Karla IV. 0:47 1:47 )   )
U Grandu 0:48 1:48 )   )
Třída Míru 0:49 1:49 )   )
Autobusové nádraží 0:50 1:50 )   )
Hlavní nádraží 0:51 1:51 2:30   )
Dukla,vozovna         4:39

Trasa linky na mapě

Linka 98

Vyberte linku MHD:

Pozor změna na lince!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com