Vážení cestující,

z důvodu nově stanoveného omezení únosnosti mostu M104 v ul. Kpt. Bartoše dochází od pondělí 6. února 2023 k následujícím změnám v linkovém vedení:

 

linka 2 – obousměrně vedena mimo Hlavní nádraží. Spoje ve směru od Zámečku pojedou ze zast. Krajský úřad přes zast. U Grandu, Třída Míru , Masarykovo nám., Zimní Stadion, Stavařov a Polabiny, hotel na konečnou Polabiny,točna. Spoje ve směru od Polabin pojedou přes Stavařov na zast. Sukova a dále ve své trase.

linka 6 – spoje do a z Rosic budou ze zast. Hlavní nádraží vedeny po objízdné trase ul. Nádražní (silnice I/37 - "Hradubická") do zast. Rosice,pošta a dále ve své trase.

linka 7 – ukončí svou jízdu na zast. Hlavní nádraží.

linka 13 – obousměrně vedena mimo Hlavní nádraží. Spoje ve směru od Dubiny pojedou ze zast. Krajský úřad přes zast. U Grandu, Třída Míru , Masarykovo nám., Zimní Stadion, Stavařov, Polabiny,hotel, Bělehradská  a zast. Polabiny,Okrajová na konečnou Ohrazenice,točna. Spoje ve směru od Ohrazenic pojedou přes zast. Polabiny,Sluneční a Stavařov na zast. Sukova a dále ve své trase.

linka 18 – obousměrně vedena po objízdné trase ul. Nádražní (silnice I/37 - "Hradubická") do Polabin, zastaví i na zast. Kréta, ze zast. Polabiny,Okrajová dále ve své trase.

linka 27 – ve směru ke Zdravotnické škole bude celodenně vedena přes zast. Masarykovo náměstí a Náměstí Republiky (tedy mimo třídu Míru).

linka 99 – ze zast. Hlavní nádraží vedena obousměrně po objízdné trase ul. Nádražní (silnice I/37 - "Hradubická") do Polabin, zastaví i na zast. Kréta, ze zast. Polabiny,Okrajová dále ve své trase.

linka 910 (spoj pro Školu Svítání) – místo zastávky Polabiny,Kpt.Bartoše obslouží zastávku Kréta.

 

Na objízdné trase ulicí Nádražní nebudou spoje obsluhovat zastávku Albert HM.

 

Pro obsluhu zastávek Polabiny,Lidická a Polabiny,Kpt.Bartoše je zavedena okružní linka 902, která je vedena v trase Hlavní nádraží – Polabiny,Kpt. Bartoše  –  Polabiny,Okrajová – Polabiny,točna – Bělehradská – Polabiny,Kpt. Bartoše – Hlavní nádraží. Špičkový interval na lince 8 minut, provoz na této lince bude zajištěn nízkokapacitním vozidlem. 

 

Provozována je ještě linka 906, která v pracovní dny propojuje Rosice, Polabiny a Hlavní nádraží.

 

Uvedené změny budou v platnosti do odvolání.

 


Icons made by Freepik from www.flaticon.com