Vážení cestující, od neděle 3. 3. 2024 dochází k následujícím změnám v dopravě: 

Částečná uzavírka okružní křižovatky Trnová

V souvislosti s I. etapou uzavírky okružní křižovatky Trnová budou na linkách MHD přijata tato opatření:

Linka 2 – spoje budou ze zastávky Polabiny, hotel obousměrně vedeny přes zastávku Polabiny, Bělehradská na náhradní konečnou Polabiny, Sluneční.

Linka 6 – ranní spoj v pracovních dnech ze Starého Hradiště pojede do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici, dále bude pokračovat přes zastávky Trnová a Karla Šípka do zast. Polabiny, Sluneční a dále ve své trase.

Linka 13 – spoje pojedou ze zast. Polabiny, hotel obousměrně objízdnou trasou přes zastávky Polabiny, Kosmonautů; Polabiny, točna; Poděbradská; Trnová a Globus do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici a dále do Ohrazenic.

Linka 17 – ze zast. Trnová pojedou spoje obousměrně přes zast. Globus do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici a dále do Doubravic a Srchu. Zastávka Globus, parkoviště nebude obsluhována.

Linka 18 – ze zast. Polabiny, Okrajová (Polabiny, Sluneční) budou spoje pokračovat obousměrně přes zastávku Karla Šípka (ve směru na Hlavní nádraží bude umístěna náhradní zastávka) do zast. Trnová a dále ze zast. Globus ve své trase.

Linka 99 – ze zast. Polabiny, Okrajová (Polabiny, Sluneční) pojede obousměrně ul. Nádražní přes zastávky Globus a Trnová, a dále ze zast. Poděbradská ve své trase, spoje nebudou obsluhovat zastávku Ohrazenice, škola.

Zastávky Polabiny, Jiřího Potůčka směr Ohrazenice; Trnová, náměstí a Globus, parkoviště nebudou po dobu uzavírky obsluhovány. Zastávka Ohrazenice, škola bude přesunuta na náhradní stanoviště na Semtínské ulici. Náhradní zastávka Karla Šípka ve směru na Hlavní nádraží bude umístěna do vjezdu naproti vchodu č. p. 203.
Od pondělí 18. března 2024 bude možné na lince 18 ve směru na Hlavní nádraží využít pro nástup a výstup nově zřízenou náhradní zastávku Polabiny, Jiřího Potůčka. Zastávka bude umístěna na ulici Jiřího Potůčka za křižovatkou s ulicí Jana Kubiše.

Další změny jízdních řádů

Linka 28 - spoje do/ze zast. Sezemice, Veská, most budou opět v obou směrech obsluhovat zastávky Dašice, Pod Dubem a Dašice, Zminný, odb. Veská.

Spoje ve 14:48 a 16:20 ze zast. Závodu míru budou nově zajíždět do Staročernska.

 


Icons made by Freepik from www.flaticon.com